pátek 18. dubna 2008

Mafia II opět vystrkuje růžky

Zatímco v týdnu nebylo o nadcházejícím herním potomkovi brněnských 2K Czech (bývalí Illusion Softworks) téměř slyšet (snad až na pár bystrých postřehů na oficiálním diskuzním fóru, kde to zásluhou hlavně české komunity opravdu žije), nyní to vypadá, že se zvedá další marketingová vlna, od níž lze očekávat, že vyvrcholí stejně jako v minulosti o víkendu.


Jeden ze čtveřice staronových obrázků ze hry Mafia II

Poměrně nezajímavou informací je, že byl z oficiálních míst vypuštěn první artwork z přislíbené celé série. Ten totiž zjevně pochází z úplných prvopočátků vývoje, neboť postrádá sebemenší podobnost s novějšími ukázkami. Mnohem relevantnější novinkou je fakt, že po delší době došlo k aktualizaci galerie screenshotů, kde sice nově lze nalézt tentýž čtveřici, jež byla uvolněna již dříve exkluzivně pro zahraniční elektronický magazín, tentokráte však bez otravného loga. Jako předzvěst budoucího dění lze vnímat jistou nesrovnalost v počtech tamtéž. Počítejte se mnou. Pokud vynecháme wallpapery, neoficiální screenshoty bůhví odkud a obrázky vyhrazené pouze pro papírové magazíny, na Internet bylo oficiálně vypuštěno screenshotů patnáct. Jenže v galerii je položek osmnáct, přičemž obrázky se zde opakují. Nemohu si pomoci - vše zkrátka nasvědčuje tomu, že se můžeme v následujících dnech těšit na inventuru. :-)


Další ukázka z českého želízka v ohni

Až přijde na toto téma řeč příště, pokusím se o originální rozbor některých screenshotů. Tak se zase stavte.

Aktualizace ze 24. dubna 2008: Byť s menším zpožděním oproti mým předpovědím, galerie obrázků hry se dnes rozrostla hned o osm nových sourozenců. Pravda, jeden z nich již byl k vidění na Tiscali Games a některé znají i čtenáři "papíráků". Pokud však ani do jedné skupiny nepatříte, v plné kráse si je můžete konečně prohlédnout například tady. Při této příležitosti se musím přiznat, že akční screenshot, který zachycuje zběsile ujíždějící černý kombík a následnou Vitovu střelbu, mne nalákal zatím ze všech nejvíc!


Pokud jde o mne, tohle je zatím nejvíc sexy screen!

P.S.: Příště snad již opravdu ten minule slibovaný originální rozbor. :-)

Žádné komentáře: