středa 9. dubna 2008

Tisk ovládla Mafie!

Lámete hůl nad svobodou tištěných médií? Žádná panika, organizovaný zločin ještě naštěstí nezískal takový vliv. Tedy zatím. Po zahraničních herních magazínech se totiž i v redakci domácího měsíčníku Level projevil humanitární pud, a tak hodlá prostřednictvím osmistránkového preview nakrmit hladové krčky svých čtenářů exkluzivními informacemi o netrpělivě očekávaném sequelu nejúspěšnější české hry všech dob - o Mafii II. Jelikož se aktuální 164. číslo časopisu objeví na stáncích již tento pátek, na oficiálních stránkách lze ode dneška nalézt detaily o obsahu i titulku. A nebudu přehánět, když řeknu, že zahraniční fandové mohou těm českým jen závidět. Krom moře nových informací se mohou těšit i na dosud nepublikované screenshoty. A pakliže je dostatečně nenasytí ani to, mohou nádavkem pozřít čtvrthodinový video-rozhovor se scénáristou hry Danielem Vávrou, v jistých kruzích považovaného za jednu z největších osobností domácí herní scény.


Nadcházejícího číslo Levelu s Mafií II na titulce

Pokud jsou pro vás dvě stovky za štos potištěných listů papíru a pár kotoučků z polykarbonátu příliš, vyčkejte. Dá se totiž předpokládat, že stejně jako v předchozím případě uvolní distributor Take-Two screenshoty i ve vysokém rozlišení pro uživatele Internetu.

P.S.: Stáhněte si pozadí na plochu o rozměrech 1024x768 s motivem hry!

P.S. 2: Pokud vás zajímají byť sebemenší novinky o hře, které zde všechny pochopitelně nemohu zachytit, navštěvujte Tiscali Games či tuto často aktualizovanou fan stránku. O zásadní informace či vlastní postřehy vás ale samozřejmě nepřipravím.


Žádné komentáře: